Plecaki skórzane

Plecaki znów w modzie

lip 7 2017

Modny plecak dla młodzieży

Wydaje się, że moda na plecaki do nas powróciła. Ten trend zagościł w modzie i wygląda na to, że nie będzie się to zmieniać w najbliższym czasie. Plecaki są praktyczne i wygodne i dlatego są tak popularne. Niezależnie od tego czy stawiamy na rockowy styl czy jesteśmy raczej romantykami na pewno wybierze się coś interesującego.

W latach 90-tych minionego wieku plecaki królowały na ulicach. Moda powróciła do nas obecnie i ciągle przybiera na sile. Okazuje się, że w stolicach mody pojawiają się bardzo często, są także na naszych ulicach. Ten trend rozpoczął się od modelek i blogerek modowych. Przyjął się on ekspresowo, ponieważ plecaki są uniwersalnym rozwiązaniem. Znajdziemy je w różnych kolorach i coś atrakcyjnego spośród nich uda się wybrać.

Plecak bardziej praktyczny niż torba

Oprócz ciekawego wyglądu a także licznych możliwości jeśli chodzi stylizację plecaki będą również bardzo praktyczne. Kobiety chętnie noszą ze sobą wiele różnych rzeczy i w plecaku nie będą miały z tym problemu, by się pomieścić. Dzięki temu będzie można wszystko nosić pod ręką, dodatkowo dłonie będą wolne.

Dla Hippiski

Projektanci, którzy tworzyli do tej pory klasyczne wzory okazuje się, że w tym sezonie mocno zaskakują. Co bowiem ciekawe pojawiają się dla nas propozycje, w ramach których dostajemy plecak malowany w różne wzory farbą, który ma być opcją dla tych, którzy stawiają na stylizację modnej hippiski a jak się dowiadujemy takie formy estetyczne wzbudzają coraz większe zainteresowanie.

Stylowe plecaki skórzane

Wybór skórzanej torby

Jeśli kobieta stawia na rockowy wyrazisty styl to dobrą opcją dla niej będzie skórzany plecak. To propozycja, która może być dodatkowo ozdobiona ćwiekami albo też frędzlami. Taki dodatek doda pazura każdej stylizacji i będzie podkreślać skutecznie charakter właścicielki.

Pikowana elegancja

Obecnie w modzie pojawiają się również propozycje pikowanych plecaków. Mamy tam oryginalną fakturę, która będzie dodawać lekkości szczególnie do zimowych stylizacji. Można je połączyć z workerami, oficerkami czy też botkami na obcasie.

Gobelin dla romantyczki

Romantyczka na pewno chętnie postawić na gobelinowy plecak, który pokryty będzie różnorakimi wzorami. Mogą to być kwiaty, wizerunku zwierząt czy kobiece desenie takie jak buty szminki czy torebki.

Wszędzie wzory

Widać także, że obecnie sporym zainteresowaniem zaczynają się cieszyć takie propozycje, w ramach których dostajemy plecak, gdzie będą liczne wzory. W modzie są azteckie wzory, paski, kropki czy cętki. Są modne i pasować będą do wielu różnych stylizacji jako dobry dodatek.

Udostępnij