Plecaki skórzane

Najmodniejsze plecaki dla indywidualistów

maj 29 2017

plecak męski

Wizerunek nowoczesnego mężczyzny nie lubi futerka? To z pewnością nie jest prawda. Trzeba po prostu wiedzieć, jak się za tworzenie takiego obrazu odpowiednio zabrać. W naszym stroju powinno się unikać elementów sportowych i zamiast nich stawiać na wszelkiego rodzaju dodatki etno. Patchwoork w paski, bawełniana popelina, melanżowa wełna – to wszystko, co z futrzanymi plecakami będzie się bardzo dobrze komponowało. Motywy zwierzęce także są tutaj pożądane i można je bez obaw łączyć z różnego rodzaju bluzami, kurtkami oraz swetrami.

Jeśli chodzi o kolorystykę, najlepiej jest obracać się w kręgach mroku rozjaśnionych lodową szarością. Nie należy jednak dać się ciemnym zimowym wieczorom i swój image trzeba rozjaśniać poprzez dodatki z jasnej zieleni lub błękitu. Nasz futrzany plecak będzie się dobrze prezentował na kurtce oferującej brązy oraz kolory szkockiej whiskey. Wszystko to razem da nam dobry, nowoczesny zestaw i trzeba tylko uważać, by gdzieś nie wkradły nam się stylizacje sportowe. Futro jest elementem eleganckim, więc ze sportem łączy się bardzo źle.

Futro nie jedno ma imię i jeśli nie chcemy od razu iść na całego, możemy bez większych problemów zdecydować się na mniej zobowiązujące wstawki z naturalnego włosia szorstkiego. Jest to element bardzo elegancki, ale trzeba tutaj zawsze mieć na uwadze, bardzo przydatne są różnego rodzaju dodatki ocieplające wygląd, na przykład breloczki udające ogon zwierzaka. Futrzany plecak będzie też zupełnie naturalnym dodatkiem do strojów, które już posiadają bardzo dużo rożnego futra i frędzli.

Najważniejsze w tym wszystkim jest zrozumienie, że współczesny plecak nie jest już dzisiaj elementem czysto szkolnym, lżejszą wersja klasycznego tornistra. Obecnie plecaki zupełnie zrywają z klasycznymi formami narzucanymi przez ich dziadków zbudowanych na stelażu. Zwłaszcza ten rok przynosi nam dla nich zupełnie nowy wizerunek. Jest to element mody męskiej, więc niezależnie od tego, ile byśmy nie pakowali do niego futerka i innych zniewieściałych udziwnień niegodnych prawdziwego mężczyzny, zawsze musi on zachowywać swoje cechy praktyczności oraz wygody. Te cechy w żadnym razie nie są antytezami dla odpowiedniego stylu, co powinno być dla wszystkich jasne. Jeśli na co dzień nie rozstajemy się z naszą sprawdzoną aktówką, wcale nie musimy wyrzucać jej do lamusa. Po prostu teraz bardziej modne są plecaki z futerkiem, więc powinna dostać kilka tygodni zasłużonego urlopu, po których znów stanie u naszego boku i będzie nam w pełni służyła.

Udostępnij