Plecaki skórzane

Efektowny i wygodny plecak męski ze skóry do 300 zł

cze 5 2017

męski skórzany plecak

Plecak to nie tylko narzędzie, które sprawdza się w przypadku uczniów lub turystów, można go zabrać na wycieczkę, zakupy, a nawet do pracy. Obecnie plecaki noszą niemalże wszyscy – zarówno dorośli, jak i dzieci.

Bez wątpienia jest doskonała propozycja dla mężczyzn, którzy cenią wygodę i funkcjonalność.

Sprawdźmy, czy można kupić skórzany plecak męski nie wydając więcej niż 300 zł.

Plecak jest znacznie wygodniejszy niż torba – sprawdza się w każdym miejscu i sytuacji. Co ważniejsze, we współczesnym świecie ludzi z plecakami można znaleźć niemalże wszędzie, nawet w teatrze.

Plecak jako symbol wielkiego miasta

Niegdyś plecaki kojarzyły się przede wszystkim z wakacyjnym szaleństwem, głównie z wędrówkami po górach. Z czasem zaczęły wypierać szkolne tornistry, obecnie można je spotkać praktycznie wszędzie, także na ulicach wielkich miast. Plecaki zazwyczaj stanowią dopełnienie sportowej, luźnej stylizacji.

Turystyczny czy ze skóry – który lepszy?

Wybór plecaka w znacznej mierze zależy od tego, w jakiej sytuacji będzie wykorzystywany. Inny model sprawdzi się podczas górskich wycieczek, inny w czasie jazdy rowerem po mieście. Godne polecenia są przede wszystkim plecaki skórzane – trwałe i solidnie wykonane. Warto jednak pamiętać, że określenie „skórzane” odnosi się do plecaków wykonanych ze skóry ekologicznej, które można kupić nawet w niższej cenie niż 100 zł, plecaki ze skóry naturalnej kosztują znacznie więcej, często powyżej 500 zł.

Największym zainteresowaniem cieszą się plecaki w kolorze czarnym lub brązowym, czyli propozycje najbardziej uniwersalne, nie mniej jednak amatorów znajdują także rozwiązania wzorzyste lub kolorowe.

Do jazdy rowerem po mieście najlepiej wybrać plecak miękki, bez usztywnień na plecach, plecaki ze stelażem sprawdzą się w przypadku uczniów, chroniąc kręgosłup przed nadmiernym obciążeniem oraz skrzywieniem, sprawdzają się się także podczas wycieczek. Warto nadmienić, że plecaki turystyczne są szyte ze specjalnych, nieprzemakalnych tkanin, dostosowanych do górskich wypraw.

Vintage czy unisex?

W opisach plecaków często pojawiają się określenie „vintage”, które w rzeczywistości kryje wiele różnych fasonów. Wśród propozycji można znaleźć plecaki łączące ekoskórę z brezentem, plecaki pikowane, jeansowe, zamszowe z kieszeniami, a także plecaki w kształcie worków. Poszczególne propozycje różnią się wielkością i funkcjonalnością, dzięki czemu bez problemu można znaleźć rozwiązanie wakacyjne, jak również plecak do noszenia rzeczy osobistych w mieście.

Wśród propozycji można znaleźć także plecaki unisex, które sprawdzają się zarówno w przypadku mężczyzn, jak i kobiet.

Udostępnij