Plecaki skórzane

Czy można kupić plecak damski do 130 zł?

maj 30 2017

plecak damski

Gadżetem kojarzonym z kobietą jest damska torebka. Zdarza się jednak, że kobiety poszukują rozwiązań równie atrakcyjnych, a przy tym wygodnych i funkcjonalnych. Doskonałym rozwiązaniem są plecaki damskie, w których bez problemu można zmieścić niezbędne drobiazgi, nie forsując przy tym kręgosłupa.

Damskie plecaki są stylowe i dziewczęce, a co ważniejsze, atrakcyjne modele można znaleźć nawet do 130 zł!

Powrót do lat dziewięćdziesiątych i Prady

Inicjatorką plecaka w high fashion jest Miuccia Prada, która wyznaczyła odpowiednie trendy już w latach osiemdziesiątych ubiegłego stulecia. Plecak pojawił się na salonach w roku 1984, a dziesięć lat później był już znany i ceniony na całym świecie, stając się symbolem lat dziewięćdziesiątych.

Wbrew pozorom, plecak wcale nie musi kojarzyć się ze szkołą i dziewczynką, nie jet to także wyłącznie element turystyczny. W rzeczywistości jest to modny dodatek, który podkreśli styl, pełniąc jednocześnie funkcję estetyczną.

Plecaki materiałowe

Plecaki wykonane z materiału są lekkie, filuterne i mniej oficjalne. Wśród propozycji można znaleźć rozwiązania w stylu vintage, stylizowane na harcerski chlebak, a nawet szkolny tornister. Pełna dowolność jest także na płaszczyźnie wzorów i kolorów, dzięki czemu bez problemu można znaleźć optymalną alternatywę.

Uniwersalne plecaki to te w kolorze tradycyjnego beżu, granatu lub khaki, znaleźć można także propozycje adresowane dla miłośników printy.

Wbrew pozorom plecak nie musi być poważny i idealny, najważniejsze jest to, aby podkreślał osobowość i charakter kobiety.

Plecak ze skóry

Uważasz, że nie można kupić skórzanego plecaka do 130 zł? Mylisz się! Jeśli wybierzesz model z naturalnej lub ekologicznej skóry, bez problemu znajdziesz plecak w atrakcyjnej cenie. Poszukując plecaka z naturalnej skóry obowiązkowo odwiedź vintage shopy, second handy lub strony internetowe z aukcjami – z całą pewnością znajdziesz wiele unikalnych perełek w przystępnej cenie. Duży wybór plecaków posiadają także sieciówki.

Plecak w kształcie worka

Każdy przedszkolak lub uczeń posiada worek na kapcie lub strój sportowy. Podobny kształt mogą mieć także plecaki – ich zaletą jest przede wszystkim piórkowa waga. Worki tego typu najczęściej są produkowane z poliestru, mogą być czarne lub kolorowe, idealnie sprawdzają się w sytuacji, gdy cały dzień spędzasz na nogach.

Samodzielnie przygotowany plecak

Samodzielnie wykonany plecak to rozwiązanie najtańsze i jednocześnie najbardziej unikalne. Wystarczy przerobić stary plecak lub ozdobić go według własnego projektu, by uzyskać efektowne i niezapomniane rozwiązanie.

Udostępnij