Męskie akcesoria - torby i plecaki

Torby, worki, plecaki – przegląd najmodniejszych męskich akcesoriów

lip 5 2017

Plecak podróżny

Współczesny mężczyzna tak samo jak kobieta nie będzie sobie wyobrażać funkcjonowania bez właściwego akcesorium, gdzie można wygodnie włożyć wszystkie potrzebne rzeczy. Ogromny wybór dodatków sprawia, że coś atrakcyjnego uda się wybrać. Na rynku dostępne są plecaki, torby, worki czy saszetki. Jakie są rodzaje i jak będzie się je nosić?

Plecak

To najchętniej wybierany męski dodatek. Odpowiednik torebki damskiej. Jeszcze nie tak dawno wypierany przez torbę, jednak od jakiegoś czasu zaczyna do nas wracać. Noszą go już praktycznie wszyscy i wszędzie. Przedstawiamy wam najbardziej popularne modele, plecaki podróżne, sportowe i takie na co dzień. Zaletą plecaka będzie to, że jest on pojemny i będzie w stanie naprawdę sporo zmieścić. Szczególnie plecaki podróżne będą się tutaj sprawdzać. Plecak sportowy i podróżny będzie idealny na dłuższy wyjazd, zabierzemy tak wszystko co może być nam potrzebne trakcie wyjazdu. Plecak na co dzień może być mniejszy, ale tutaj sprawdzają się przede wszystkim takie rozwiązania, które mają charakter wielofunkcyjny i przykładowo pozwalają zabrać również laptopa.

Worek

Worek może się nam kojarzyć raczej z żołnierzami, albo też workiem na kapcie, gdy chodziliśmy do szkoły. Dziś worki królują w modzie streetowej i są chętnie wybierane. Noszone przede wszystkim przez nastolatki, studentów, ale również czasami przez mężczyzn w średnim wieku. Obecnie wykonuje się worki z wielu różnych materiałów, dlatego bez większych problemów będzie można je dopasować do swoich oczekiwań i w praktyce powinny się one dobrze sprawdzać. Są lekkie, wygodne i dlatego będą się w wielu sytuacjach dobrze sprawdzać.

Wygodna torba męska

Torba

Obecnie jeśli chodzi o torby mamy wiele interesujących modeli, czasami formy, które łączą ze sobą plecaki z workiem pojawiają się dodatkowe sznurki na ramiona. Można liczyć na to, że taka torba będzie miała większa funkcjonalność. Tych propozycji jakie dostajemy jest rzeczywiście sporo. Spośród wielu zastosować nadal pojawia się cel podróżniczy. Wtedy torba będzie jak wiadomo znacznie większa i najczęściej wzmocniona, tak by nawet przy dużym obciążeniu rzeczywiście dobrze się sprawdzały. Wśród tych popularnych toreb pojawiają się takie na ramię, które są pokaźne rozmiarowo, dobrze się sprawdzają i będą również wygodne. Oprócz klasycznych skórzanych toreb dla młodszych mężczyzn wybierających styl causal pojawiają się także inne materiały mniej formalne, które również dobrze będą się sprawdzać i na pewno warto będzie na nie postawić, by zaprezentować się stylowo.

Udostępnij