Męskie akcesoria - torby i plecaki

Plecak dla indywidualisty - przegląd najmodniejszych wzorów i kolorów - cz I

lip 15 2017

Modne modele plecaków

Plecak nie musi być szkolny, nie musi być także nadmiernie sportowy. Nie musi sprawiać, że będziemy czuć się jak mały chłopiec albo żądny przygód globtroter. Plecak to praktyczny hit obecnego sezonu, który będzie stanowił ważny element stylizacji.

Plecaki – jaka barwa?

Trendy jak wiadomo są przewrotne i szalone. Jednak mężczyźni najczęściej stawiają na zupełnie inne rozwiązania i wybierają barwy zachowawcze, bezpieczne, takie które nie będą przyciągać ciekawskich spojrzeń. Od reguły mamy jednak wyjątki, co zobaczymy na ulicach. Jeśli chodzi jednak o plecak tutaj można stawiać na nieco większą swobodę i taki wybór powinien być udany. Poszukiwanie kluczy telefony czy portfela w plecaku nie będzie miało miejsca, ponieważ obecnie w plecakach panować będzie idealny ład.

Jakie kolory obecnie przygotowywali projektanci? Obecnie stawia się przede wszystkim na czerń, szarość, granat a więc trzy najmodniejsze barwy. Nie brak również takich propozycji, które inspirowane są również style militarnym, który zawsze jest w modzie. Co do wzorów trzeba sobie powiedzieć, że jeśli chodzi o plecak dla mężczyzn z ilością wzorów nie będzie można przesadzić. Minimalizm jest w cenie, nuda jednak nie.

Plecak skórzany na co dzień

Dlatego pojawiają się odważne kolorowe propozycje, które mogą być zdobione również motywami z bajek. Co jednak wydaje się najważniejsze to znalezienie takiego rozwiązania, w którym dana osoba będzie się rzeczywiście dobrze czuła. Dużo zależy od okazji na jaką plecak będziemy wybierać. Jeśli ktoś chce dobrać plecak do swoich potrzeb będzie warto zdecydować się na opcję, która nie będzie rzucać się w oczy, będzie się prezentować elegancko stylowo. Mocne kolory nie zawsze są w cenie.

Skórzany plecak do pracy

Oczywiście dzianina, zadrukowane PCV, tkanina wodoodporna będą pasować do stylu związanego z miejskim luzem, ale już nie będzie się dobrze prezentować, jeśli stawiamy na wyzwanie biznesowe. Jednak w tym przypadku nie musimy się decydować na rozwiązanie w postaci nudnej teczki. Dzięki kreatywności producentów mamy rzeczywiście spory wybór. Zdecydować się można między innymi na plecaki wykonane ze skóry, które jak się okazuje mogą się okazać świetnym dodatkiem do stylizacji eleganckich, biznesowych. Teoretycznie plecak nie pasuje do garnituru, ale na pewno warto będzie się zdecydować na skórzane plecaki, które już lepiej będą w stanie się zaprezentować. Nadają się zarówno do pracy jak i też na barowe spotkanie z kumplami. Obecnie sporo marek zajmuje się produkcją takich właśnie plecaków.

Udostępnij