Męskie akcesoria - torby i plecaki

Męskie torby w stylu vintage

lip 4 2017

Moda na torby męskie

Męskie torby w stylu vintage stają się znów modne. Są one ponadczasowe, eleganckie, praktyczne. Jeśli ktoś szuka torby, która będzie służyć przez wiele lat to właśnie ma idealne rozwiązanie dla siebie. Warto postawić na torbę w stylu vintage i na pewno nie będziemy tego żałować.

Jakie zalety ma męska torba?

Męskie torby vintage to propozycja dla mężczyzn, którzy cenią sobie wyróżniające się akcesoria i chcę mieć rozwiązanie, które przypominać może aktówkę, listonoszkę czy chlebak. Najczęściej taka torebka będzie dodatkowo ozdobiona eleganckimi klamerkami czy kieszeniami na przodzie. To dobra opcja dla studenta, dziennikarza, lekarza czy też grafika. Ogromną zaletą torby będzie to, że ma ona charakter ponadczasowy. Coś na kształt aktówki zawsze będzie w modzie. Od kilkudziesięciu lat to fason wybierany przez mężczyzn w różnym wieku a także o różne pozycji społecznej. Dużym plusem będzie uniwersalność, pasuje ona i do pracy i na miasto. Świetnie sprawdza się w zakresie causalowych propozycji jak i też tych bardziej eleganckich.

Wybór idealnej torby

Torba funkcjonalna

Pierwsze istotne kryterium, które trzeba brać pod uwagę to oczywiście funkcjonalność. Zacząć trzeba od określenia czego tak naprawdę potrzebujemy i co ze sobą zawsze nosimy. W ten sposób będziemy w stanie ocenić jak dużo miejsca w takiej torbie będzie nam potrzebne.

Skórzana torba

Jeśli ktoś chce mieć torbę na lata to zawsze można się zdecydować na skórę naturalną, która będzie właśnie w stanie zagwarantować odpowiednią wytrzymałość i trwałość. Taki model będzie nam służył zdecydowanie dłużej niż ekoskóra, ponieważ naturalna skóra jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem, będzie dużo bardziej wytrzymała.

Ponadczasowe torby męskie

Torba z ekoskóry

Jeśli ze względów finansowych czy światopoglądowych nie możemy zdecydować się na kupowanie torby skórzanej to na pewno wyborem będzie kupno torby z ekoskóry. Tutaj jednak warto sprawdzić opinie klientów czy dany produkt ma odpowiednią, zadowalającą jakość.

Kolor torby

Torba ma pasować do wielu różnych stylizacji. I dlatego rzeczywiście warto będzie sprawdzać jak właśnie kolorystyka torby będzie się prezentować. Raczej powinniśmy unikać krzykliwych barw czy wyrazistych napisów. Szczególnie jeśli chcemy kupić tylko jedna torbę, którą będziemy nosić codziennie powinniśmy się decydować na rozwiązania, które będą stonowane. Tylko wtedy można liczyć na udaną estetykę.

Jak nosić męska torbę w stylu vintage?

Jeśli chcemy wybrać taką torbę raczej inne elementy powinniśmy wybierać spośród rozwiązań nowoczesnych. Raczej unikamy jej do zestawów takich jak spodnie w kant czy sweterek w serek. Taka estetyka nie sprawdzi się z torbami vintage.

Udostępnij