Męskie akcesoria - torby i plecaki

Męskie torby podróżne

lip 1 2017

Skórzana torba podróżna

W czasie krótkich wyjazdów zamiast wielkiej i mało zwrotnej walizki dobrze będzie się sprawdzać przede wszystkim torba podróżna. Wybieramy taką, do której zmieszczą się najpotrzebniejsze rzeczy, kosmetyki, komputer a także dodatkowa para butów. Chodzi o to, by bagaż nie przypominał wypchanego worka. Stylowa torba na ramię będzie dobrym uzupełnieniem do stylizacji. Podpowiemy jak ją wybrać.

Torba podróżna to bardzo ważny element naszej wyprawy. Dobrze projektowana będzie w stanie zmieścić wszystkie ważne w trakcie podróży ubrania, akcesoria, elektronikę. Dostęp do nich będzie szybki i łatwy. Torby dla mężczyzn muszą być nie tylko praktyczne, ale powinny być pakowne i wytrzymałe.

Torby ze skóry naturalnej

Szukając solidnie wykonanej torby na pewno warto będzie zwracać uwagę na modele skórzane. To produkty, które są z wyższej półki i mogą kosztować nawet od kilkuset do nawet półtora tysiąca złotych. Dla panów, którzy wyjeżdżają służbowo będzie to przede wszystkim dobra propozycja, którą określić będzie można jako swego rodzaju inwestycję. Większość modeli ma dużą główną komorę i mniejszą, która będzie zapisana na suwak kieszonkę, gdzie zmieszczą się drobiazgi, chusteczki, wizytówki czy słuchawki. Na zewnętrznej stronie w zależności od modelu znajdują się różnej wielkości kieszenie na przedmioty, które będziemy chcieli mieć pod ręką. Modele ze skóry naturalnej mają dobra wytrzymałość również na zmiany pogody. Mocne przeszycia oraz wysokiej jakości skóra pozwoli wykorzystywać torbę długi czas.

Torby z grubego płótna

Jeśli wybieramy się na jakiś wyjazd wakacyjny, gdzie można postawić na luźną stylizację wtedy rzeczywiście warto będzie się zdecydować na torbę, która będzie z grubego płótna nie ze skóry. Takie torby mogą mieć typowo sportowy, podróżniczy styl i na pewno będzie dobrym rozwiązaniem.

Wygodna torba podróżna

Lekkie i sportowe

Jeśli ktoś chce postawić na lekką torbę właśnie takim dobrym wyborem będą wszelkie torby sportowe, które są praktyczne i wygodne do noszenia. W sprzedaży mają je praktycznie wszystkie firmy, które zajmują się przygotowywaniem sprzętu sportowego. W zależności od wielkości i modelu będzie można kupić dobrą jakościowo torbę już za około 100 złotych a więc będzie to najtańsze dla nas rozwiązanie. Taka torba jest cienka i lekka, nie nadaje się więc do przenoszenia przedmiotów delikatnych jak elektronika.

Na co zwrócić uwagę?

Jeśli wybieramy torbę należy określić jak i do czego będzie ona używana. Jeśli będą to przede wszystkim biznesowe to skórzana torba będzie dobrym wyborem. Jak jedziemy na rodzinne wakacje wtedy będzie można postawić raczej na lżejszą propozycję, która będzie z materiału nieprzemakalnego.

Udostępnij