Męskie akcesoria - torby i plecaki

Jak wybrać męską torbę na ramię?

cze 29 2017

Męska torba na ramię

Torba nie musi to być wyłącznie atrybut kobiecy. Panowie także z powodzeniem mogą ją nosić szczególnie na ramieniu. Torba taka może być estetycznym elementem, który podkreśla stylizację modnego mężczyzny i może spełniać określone praktyczne funkcje. Jak więc wybierać torbę?

Moda na torby

Torba męska na ramię to hit w ostatnich kilku sezonach, jeśli chodzi o modę męską. Panowie powinni być zadowoleni z tego, że tak się dzieje, ponieważ torba na ramię to wygodny sposób na transportowanie z miejsca na miejsce tego wszystkiego co nam jest zawsze potrzebne i chcemy mieć to w zasięgu ręki. Torby na ramię jakie znajdziemy w sklepach spełnią oczekiwania eleganckich mężczyzn i będą dla nich rzeczywiście praktycznym dodatkiem do stroju. W sklepach znajdziemy między innymi skórzane torby, które mają ponadczasowy szyk.

Jaki wybór?

Decydując się na kupowanie pierwszej czy kolejnej torby należy wiedzieć jakimi kryteriami należy się kierować i będą to takie elementy jak:

Krój torby

Decyduje on o tym jakie zastosowanie będzie miała dana torba czy będzie pasowała na różne okazje oraz do różnych strojów i czy będzie dobrym wyborem praktycznym na różne okazje

Kolor torby

Najlepsze torby będą czarne, szare albo grafitowe. Nie będą się one szybko brudzić i jednocześnie pasują dobrze do różnych strojów także tych bardziej eleganckich. Niemniej jednak inne niestandardowe kolory podkreślają indywidualizm mężczyzny oraz jego osobowość. Mogą pokazywać poczucie humoru albo też aspiracje jakie ma dany mężczyzna.

Praktyczna torba na ramię

Wyposażenie torby

Na wyposażenie torby ilość zapięć, kieszonek czy przegródek, dzięki którym będzie można lepiej uporządkować wnętrze będzie składać się wiele różnych elementów.

Materiał torby

To z jakiego materiału będzie wykonana torba jest ważną kwestią, ponieważ nawet po latach użytkowania np. torba skórzana będzie się świetnie prezentować, jeśli będziemy o nią dbać. zaś sztuczna skóra dość szybko ulegać będzie uszkodzeniom.

Jakie zapinanie

Rzep, napy, zatrzask, mini kłódka, zamek – to jakie zapięcie ma torba będzie już bezpośrednio wynikać z indywidualnych preferencji.

Długość paska

Pasek na ramię najlepiej będzie po prostu zmierzyć. Musi być na tyle długi, by każdy mężczyzna mógł założyć na ramię taką torbę i przełożyć ją także na krzyż przez klatkę piersiową. Sprawdza się tutaj rozwiązanie, w którym mamy regulowany pasek. Męskie torby jak się obecnie okazuje coraz częściej są szyte przez znanych projektantów ze świata mody i tym samym coraz bardziej zaczynają się one wyróżniać.

Udostępnij